Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Mysłowicki MPWiK ma nowego prezesa

  • 17.07.2017, 08:44 (aktualizacja 25.01.2018 10:32)
  • inf. UM Mysłowie/red
Mysłowicki MPWiK ma nowego prezesa
Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach 14 lipca wybrała nowego prezesa spółki. Został nim Sławomir Kosiba, który z dniem dzisiejszym (17 lipca) objął stanowisko.

Sławomir Kosiba ma 56 lat, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania operacyjnego oraz strategicznego. „Wiem jak maksymalizować zyski spółek oraz tworzyć skuteczne strategie i procedury. Moim największym atutem jest innowacyjność, wyznaczanie ambitnych celów i ich realizacja” - czytamy w CV Sławomira Kosiby.

Sławomir Kosiba do tej pory pełnił między innymi funkcję prezesa zarządu w spółce P.W. Eltor Sp. z o.o., gdzie zarządzał projektami biznesowymi pod kątem operacyjnym i strategicznym, przygotował i wdrożył strategie rozwoju biznesowego firmy i zrestrukturyzował działalność operacyjną spółki. Pełnił także funkcję dyrektora naczelnego Kopalni Wapienia „Czatkowice”. Nowy prezes MPWiK-u jest również członkiem Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej przy Krajowej Izbie Gospodarczej oraz członkiem Rady Konsultacyjnej przy Dziekanie Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH.

Kosiba ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej na kierunku budownictwo oraz Akademię Górniczo-Hutniczą na Wydziale Zarządzania na kierunku controlling przedsiębiorstw.

inf. UM Mysłowie/red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenon
Zenon 19.07.2017, 10:03
Doktor Kosiba (Wilczur) na pewno uzdrowi ciężko chorego pacjenta (MPWIK Mysłowice)
tic-tac
tic-tac 17.07.2017, 09:55
A w tym kamieniołomie wapienia to nie był on czasem prezesem zarządu gdzie go rok temu odwołali??? Chyba że przypadkowe podobieństwo.

Pozostałe