Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Wykonawca remontu Wybickiego zdyscyplinowany

  • 27.07.2017, 10:32 (aktualizacja 25.01.2018 10:36)
Wykonawca remontu Wybickiego zdyscyplinowany
Zgodnie z wczorajszą informacją rzecznika miasta Kamili Szal, dziś odbyło się spotkanie z kierownikiem budowy remontu odcinka ul. Wybickiego.

Kierownik budowy zobowiązał się do dostarczenia jeszcze w dniu dzisiejszym do każdej z posesji informacji o zaistniałej sytuacji, zasadach funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz planowanych pracach. Ponadto kierownik budowy zobowiązany został przez nas do podsypania wjazdów do posesji oraz zniwelowania uskoków pomiędzy remontowanym odcinkiem jezdni, a częścią nieobjętą remontem – informuje Kamila Szal.

-Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku (31.07) wykonawca planuje rozpocząć prace związane z budową kanalizacji deszczowej na odcinku od ul. Ofiar Września (szkoła) do przepustu na cieku wodnym przy ul. Baczyńskiego, co na okres do 7 dni uniemożliwi bezpośredni dojazd do posesji od tej strony ul. Wybickiego. Za wszystkie niedogodności związane z tą sytuacją bardzo przepraszamy – dodaje Szal.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
876
876 17.08.2017, 08:57
Pierwszy raz słyszę, żeby gdziekolwiek to wykonawca informował o zasadach funkcjonowania komunikacji miejskiej. Pewnie Bernard znowu przyspał temat a teraz kozła ofiarnego szukają.

Pozostałe