Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Biesiadna i charytatywna sobota w Parku Słupna

  • 2.08.2017, 10:29 (aktualizacja 02.08.2017 10:34)
  • IW
Biesiadna i charytatywna sobota w Parku Słupna
W sobotę, 5 sierpnia w Parku Słupna odbędzie się koncert w biesiadnym klimacie Radia FEST. Zabawa połączona będzie ze zbiórką charytatywną na zakup specjalnego roweru dla chorej mysłowiczanki Alicji Ozimek. Wszystkie dostępne w parku atrakcje oraz wstęp będą w tym dniu bezpłatne.

Program artystyczny rozpocznie się od występu zespołu dla najmłodszych Roko i Colino (godz. 16.10), podczas którego przewidziane są animacje, konkursy i zabawy dla dzieci. Następnie będzie można zobaczyć i usłyszeć zespół De Silvers (godz. 18.10) oraz Jacka Kieroka (19.55). Pokazy artystów przeplatane będą konkursami i zabawami prowadzonymi przez prezenterów Radia FEST - Marcina Janotę i Jacka Maczucha.

W czasie trwania pikniku prowadzona będzie zbiórka charytatywna na rzecz niepełnosprawnej mysłowiczanki Alicji Ozimek.

- Alicja bardzo lubi przyglądać się dzieciom jak jeżdżą na rowerze, siedząc w swoim wózku w ogródku. Bała się marzyć aż do chwili, gdy przywieziono jej wózek inwalidzki, a w bagażniku wraz z nim był rower dla takich dzieci jak Alicja - dzieci z porażeniem kończyn dolnych. Spróbowała się na nim przejechać i udało się. Od tej chwili Alicja marzy, że stanie się cud i znajdzie się samodzielnie po drugiej stronie płotu własnego ogródka. Pomóżmy Alicji spełnić jej marzenie, rower kosztuje 7 tys. zł - mówi Dominika Gomóła z Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette, którego Alicja jest podopieczną.

 

 

Muzycznym i artystycznym emocjom towarzyszyć będą animacje dla dzieci, dmuchańce, konkursy, MOK-owe Miasteczko, czyli prezentacja sekcji Mysłowickiego Ośrodka Kultury, skutery wodne oraz park linowy (wszystkie atrakcje będą bezpłatne).

Ponadto podczas imprezy będzie można kupić i spróbować tradycyjnego śląskiego żurku, ze sprzedaży którego dochód zostanie przekazany na zakup roweru dla Alicji.

IW
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe