Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Teatr, relaks, muzyka – tak będzie w weekend

Teatr, relaks, muzyka – tak będzie w weekend arch.
Ciekawie zapowiada się nadchodzący weekend w Mysłowicach. Mysłowicki Ośrodek Kultury przygotował na sobotę i niedzielę kilka różnorodnych propozycji dla dorosłych i dla dzieci.

Weekend z MOK-iem rozpocznie się w sobotę na Rynku. O godz. 19.00 na płycie Rynku wystąpią aktorzy wrocławskiego Teatru na walizkach ze spektaklem komediowym pt. „Beczka śmiechu”. Poza tym w sobotę w Parku Słupna odbędzie się impreza z okazji półmetka wakacji. O szczegółach piszemy tutaj.

W niedzielę już od godz. 10.00 można będzie spędzić leniwie i przyjemnie czas w Parku Zamkowym, gdzie odbędzie się śniadanie na trawie. Na leżaku lub na kocu, w cieniu drzew lub na słońcu, przy muzyce i dobrym jedzeniu. Dla chętnych będą zajęcia jogi, a dla najmłodszych - interaktywny spektakl o zdrowym odżywianiu „Babcia Władzia i żarłoczna gąsienica” połączony z warsztatami i grami ruchowymi. Śniadania na trawie w Parku Zamkowym potrwa do godz. 14.00.

Tego samego dnia o godz. 16.00 na Rynku rozpocznie się koncert fortepianowy w wykonaniu Przemysława Pankiewicza. W programie muzyka filmowa i jazzowa, utwory Fryderyka Chopina i Erica Satie.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe