Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Zabawa w ostach i chwastach

Zabawa w ostach i chwastach
Jak powinien wyglądać dobrze utrzymany i zadbany plac zabaw? Na pewno nie tak jak ten w dzielnicy Słupna przy ul. Portowej. Tam chwasty zarastają urządzenia, a osty i pokrzywy kłują i parzą dzieci po nogach.

Plac składa się ze zjeżdżalni, bujaczków, huśtawek i piaskownicy. Niestety, z niektórych urządzeń trudno korzystać, bo jak wsiąść na bujanego konika zarośniętego trawą, która małemu dziecku sięga do pasa. Na placu można się też się poparzyć rosnącymi przy zjeżdżalni pokrzywami albo pokłuć się ostem. Dodatkowo wysoka trwa, jak wiadomo, to siedlisko kleszczy. Podsumowując – ten plac nie jest przyjazny dzieciom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Słupniok
Słupniok 8.08.2017, 19:08
Tak to jest wina rady Dzielnicy Brzeczkowice Słupna zamiast doinwestować i zrekultywować plac zabaw na Słupnej głosami zarządu i niektórych radnych dzielncy dało przyzwolenie na budowę nowego placu zabaw przy cmentarzu na brzeczkowicach.Wstyd dla tych co zapomnieli o Słupnej Woli informacji te 38 tys zl przeznaczonych na Brzeczkowice pozwolily by nie tylko na utrzymanie placu zabaw na Słupnej lecz dobudowanie tam wiecej urządzenie dla dzieci. Proszę tez pamietac ze w radzie tej kadencji tez sa radni z Slupnej no co oni w tej sprawie zrobili po prostu nic
pesymista
pesymista 8.08.2017, 14:33
A kto za to odpowiada? Pewnie prezydent nie chodzi tam wręczać dyplomów, kwiatów czy przecinać wstęg. To po co dbać?

Pozostałe