Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Tyle zostało z kopalnianego basenu

Tyle zostało z kopalnianego basenu
Po zaledwie trzech miesiącach od zamknięcia, kopalniana pływalnia przy ul. Świerczyny i jej najbliższe otoczenie robią bardzo przygnębiające wrażenie.

Obiekt, na którym szkoliły się pokolenia mysłowickich pływaków jest dewastowany i rozkradany. Dziwi brak właściwych zabezpieczeń budynku, bo to przecież obowiązek właściciela każdej nieruchomości. W tej chwili na basen może wejść każdy, bo drzwi do budynku poznikały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

8888
8888 27.08.2017, 19:20
Jaki Pan taki kram. Obecny prezydent z posłuszną Radą Miasta może sobie na wszystko pozwolić.

Może i do Mysłowic zawita "Dobra zmiana"
Tomas
Tomas 23.08.2017, 10:57
Policja i Straż Miejska nie jest tu bez winy! Na ul. Świerczyny policyjny patrol w ciągu 10 minut przejeżdżał obok budynku z którego echem niosły się walenia młotem i dźwięk tłuczonego szkła. Ulicami wokół złomiarze prowadzą wyładowane bojlerami i innymi żelastwami wózki prowadząc ulicą w biały dzień - czy ktoś to w ogóle widzi?
jan kowalski
jan kowalski 22.08.2017, 01:19
brawo Panie Prezydencie , możemy być dumni z naszego upadłego miasta to Pana dni chwały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale ważne że pensja na poziomie Prezydenta RP wpływa na konto
za niedługo będzie się Pan chował za krzakami na widok mieszkańców
Wyborca
Wyborca 21.08.2017, 21:26
Jakbym był Prezydentem tego miasta to ze wstydu bym się spalił. Gdzie gospodarz. Zamiast pompować miliony w MPWiK można było za 1mln. zł nabyć tą nieruchomość i niedużym kosztem wyremontować. W Mysłowicach przecież nie ma basenu. Prezydent zamiast zająć się rozwiązaniem problemów woli chodzić na pochody, uroczystości kościelne, imprezy muzyczne - łatwiej wtedy zagwiazdorzyć. Gdzie radni tego Miasta. Żenada i wstyd popędza kolesiostwo.
pesymista
pesymista 18.08.2017, 10:24
No to drodzy mysłowiczanie pora do poszukiwań nowego i sensownego prezydenta. Nie ma co biadolić. Przyjmuję pomysły. I najlepiej młody, prężny i bez pomysłów na kolesiów. Do roboty państwo do roboty...co daję pod rozwagę
Joann
Joann 23.08.2017, 10:51
Pieprzenie i solenie. Takie gadki pojawiają się za każdym razem przed wyborami a potem przy urnie i tak wybieracie (mieszkańcy) tych samych dziadków.
Ja
Ja 17.08.2017, 20:57
wstyd dla władz miasta!!!
Gość
Gość 17.08.2017, 12:25
Tak gospodarz miasta dba o obiekty basen służył pokoleniom to wstyd dla miasta że tak wygląda
max
max 17.08.2017, 08:49
można kręcić horrory
Jakub Wedrowniczek
Jakub Wedrowniczek 17.08.2017, 00:51
Na jednym z myslowickich blokow widzialem potezny napis "Upadlina".Nieatety ten wyraz oddaje charakter tego miasta,tego miejsca.Przykre,ale prawdziwe.
Michał Chlebiński
Michał Chlebiński 16.08.2017, 23:35
Masakra mój syn tu trenował mamy masę wspomnień i dyplomów . Szkoda
Duch Kopalni Mysłowice
Duch Kopalni Mysłowice 16.08.2017, 20:41
Po ośmiu latach rządów brak dogadania się w sprawie przejęcia terenów po byłej kopalni nie wnikając w temat to jest totalny wstyd i kompromitacja obecnej władzy w mieście.Taki widok jaki przedstawia basen może w niedalekiej przyszłości grozić całemu miastu Mysłowice jak nic się nie zmieni i i będzie trwać status kwo samorządowe i miecz Damoklesa w postaci wiszących długów i poręczeń nad miastem , co daje pod rozwagę. Jednak dopóki nikt za takie poniechania działania na szkodę nie będzie przykładnie ukarane hulaj duszo piekła niema jeszcze prawie rok profitów i fruktów ze sprawowanej władzy i przetrwania na mysłowickich stołkach wielkie przemowy i lans pijar jak to jest dobrze w Mysłowicach w myśl zasady po nas choćby potop nawet zbytnio się z tym nie kryjąc no bo po co posady emerytura już jest wiec o co chodzi
ipos
ipos 16.08.2017, 20:01
Serce się kraje i łzy lecą jak się patrzy jak to nasz gospodarz dba o miasto i majątek. Podobnie jak z budżetem, deficytem, cenami wody tak i powoli pływalnia upodabnia się do reszty miasta.
były mysłowiczanin
były mysłowiczanin 16.08.2017, 19:45
Lepiej niż w Prypeci...No w sumie niewielka różnica, tutaj też już miasto duchów...
Yurek
Yurek 17.08.2017, 19:55
W Prypeci trzeba było 30 lat żeby do takiego stanu baseny doprowadzić jak Lasokowi przy wsparciu ślepo podległych radnych w 3 lata. Jest sukces.

Pozostałe