Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Kolej porządkuje teren stacji

  • 4.09.2017, 15:57 (aktualizacja 27.10.2017 20:20)
  • gh
Kolej porządkuje teren stacji
Pracownicy Zakładu Linii Kolejowych od kilku tygodni wycinają zarośla, drzewa i krzewy na skarpie kolejowej przy ul. Oświęcimskiej. Do wycięcia pozostało jeszcze kilka drzew, które od kilku lat skutecznie zasłaniały widok na stację od strony ulicy.

Przyczyną wycinki jest poprawa bezpieczeństwa na terenie kolei. - Względy bezpieczeństwa nakazują wycięcie drzew i krzewów w odległości 15 metrów od toru. Porządkujemy więc zaniedbania jakie miały miejsce przez kilka lat – usłyszeliśmy od pracowników wycinających drzewa. Po wyburzeniu stojących na skarpie kolejowych budynków popadających w ruinę, wycinka drzew to kolejny zabieg porządkujący tę okolicę.

Kolej zyska bezpieczeństwo ruch, a mieszkańcy schludną przestrzeń wzdłuż chodnika przylegającego do kolejowej skarpy. Pozostanie tylko poczekać na odnowienie metalowych przęseł, a poprawa wizerunku tego miejsca będzie wręcz rzucała się w oczy.

 

gh

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
polonista
polonista 7.09.2017, 02:47
O co chodzi w tytule ?

Pozostałe