Niedziela, 19.08.2018, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Będą rozmawiać o biznesie

  • 8.09.2017, 12:20 (aktualizacja 27.10.2017 20:16)
  • redakcja gazety
Będą rozmawiać o biznesie
Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw ponownie spotkają się z prezydentem miasta i zaproszonymi gośćmi, by rozmawiać o sprawach ważnych dla biznesu. Spotkanie odbędzie się 14 września o godzinie 9.00 w Szybie Bończyk. Tym razem z możliwości prezentacji swojej firmy skorzysta czterech mysłowickich przedsiębiorców.

Na wrześniowym „Spotkaniu z Biznesem” przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych omówią temat e-składek i nowych przepisów, które od 2018 roku ułatwią opłacanie ubezpieczenia społecznego (9.05). Zamiast kilku wpłat na różne rachunki bankowe wystarczy jeden zwykły przelew - nowy rachunek bankowy przedsiębiorca otrzyma z ZUS.

Fundusz Górnośląski S.A. przedstawi z kolei możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla małych i średnich przedsiębiorstw. (9.20).

Będzie także czas na prezentację mysłowickich firm (9.40). Ich przedstawiciele powiedzą o tym, jak inwestować we własne bezpieczeństwo (firma Fortis; montaż i serwis monitoringu), opowiedzą o książkach i albumach promocyjnych (Wydawnictwo Alex Lucas Sp. z o.o.), najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie automatyki bramowej (firma Smart System Tech&Comp), a także odpowiedzą na pytanie „czy w windzie jest bezpiecznie?” (firma Viva; montaż i serwis monitoringu).

W programie zaplanowano również prezentację Gazety Wyborczej o aktualnych trendach w promowaniu się firm w Internecie (10.25) oraz PKO Banku Polskiego o możliwościach związanych z leasingiem (10.40).

Wrześniowe spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest potwierdzenie swojego przybycia, pisząc pod adres e-mail kancelaria@myslowice.pl.

Wszystkie pytania można kierować pod numer telefonu: 32 31 71 167.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pod
Pod 8.09.2017, 15:59
Może pogadają o MPWiK czyli jak z kury która wszędzie znosi złote jajka nasi "biznesmeni" zrobili kamień młyński.

Pozostałe