Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Ratusz zaprasza lokalnych przedsiębiorców na warsztaty

  • 2.10.2017, 16:51
  • redakcja gazety
Ratusz zaprasza lokalnych przedsiębiorców na warsztaty
Urząd Miasta Mysłowice opracowuje Lokalny Program Rozwoju Gospodarczego, którego zadaniem jest określenie kierunków rozwoju miasta w sferze przedsiębiorczości. W ramach prac przygotowawczych do opracowania programu zorganizowane zostaną warsztaty z przedsiębiorcami.

Celem spotkania będzie określenie uwarunkowań oraz głównych barier rozwoju gospodarczego. Pozwoli to na wypracowanie finalnego dokumentu i dobór najlepszych narzędzi wspierających rozwój gospodarczy w Mysłowicach.

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców urząd miasta zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 6 października o godz. 10:00 w galerii Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Więcej informacji na temat warsztatów udziela Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Mysłowice, tel. 32 317 11 05.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe