Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Policyjna akcja „Smog” na drogach Mysłowic

  • 3.10.2017, 11:15 (aktualizacja 03.10.2017 11:21)
  • redakcja gazety
Policyjna akcja „Smog” na drogach Mysłowic KMP Mysłowice
Policjanci z mysłowickiej drogówki prowadzą dzisiaj działania w ramach akcji „Smog”. Przez cały dzień funkcjonariusze będą kontrolować stan techniczny samochodów pod kątem emisji do atmosfery toksycznych spalin.

Główną ideą działań jest kontrola jak największej ilości samochodów w celu wyeliminowania tych pojazdów, których jazda po drogach stwarza zagrożenie dla środowiska naturalnego. Policjanci będą przede wszystkim zwracać uwagę czy w pojazdach sprawnie działa układ wydechowy oraz silnik. Kontrole będą oczywiście dotyczyły także stanu trzeźwości, czasu pracy kierowców i posiadania odpowiednich uprawnień do kierowania.

Akcja rozpoczęła się o godzinie 6.00 i potrwa do godziny 22.00. Policjantów można spotkać w rejonie głównych ciągów komunikacyjnych, na których występuje wzmożony ruchu samochodów ciężarowych. Działania są prowadzone na terenie całego kraju.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe