Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

MOK zaprasza do Kina Rodzinnego

MOK zaprasza do Kina Rodzinnego Pixabay
Kino Rodzinne - to nowa, cykliczna propozycja Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Pierwsze spotkanie z kinem familijnym już 8 października. Na początek wyświetlony zostanie animowany musical.

Prezentowany w najbliższą niedzielę film to jeden z najpopularniejszych animowanych musicali ostatnich lat, którego polska premiera miała miejsce na początku 2017 roku. W polskiej wersji filmu możemy usłyszeć m.in. Marcina Dorocińskiego, Ewę Farną, czy Małgorzatę Sochę.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.

Projekcja odbędzie się 8 października o godzinie 16.00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp wolny. Tytuł prezentowanego filmu można poznać dzwoniąc pod numer telefonu 32 222 66 70.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mc
mc 4.10.2017, 19:51
Sing - fajna bajka. Dużo super muzyki:-)

Pozostałe