Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Rozpoczął się w remont filii MOK w Brzezince

  • 5.10.2017, 16:07
  • redakcja gazety
Rozpoczął się w remont filii MOK w Brzezince
W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się modernizacja siedziby filii Mysłowickiego Ośrodka Kultury w Brzezince. Do końca sierpnia przyszłego roku budynek przy ul. Laryskiej 5 przejdzie sporą przemianę.

Po remoncie nie tylko poprawi się estetyka budynku, obniżone zostaną także koszty ogrzewania, a wewnątrz zrobi się cieplej. W ramach modernizacji zaplanowano przede wszystkim prace związane z dociepleniem, takie jak m.in.: docieplenia ścian i dachu, wymianę parapetów i rur spustowych, wymianę drzwi i okien. Przewidziana jest również przebudowa kotłowni z węglowej na gazową.

Koszt opracowania dokumentacji technicznej oraz robót budowlanych to prawie 1,4 mln zł, inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych. Wykonawca remontu, którym jest firma CEW Sp. z o.o. z Sosnowca, na zakończenie prac ma czas do końca sierpnia 2018.

Mimo trwającego remontu placówka funkcjonuje normalnie. Wszystkie zajęcia i imprezy odbywają się według ustalonego harmonogramu.

 

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe