Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Rowerem wokół Trójkąta Trzech Cesarzy

  • 9.10.2017, 13:49
  • redakcja gazety
Rowerem wokół Trójkąta Trzech Cesarzy
Oddział PTTK w Sosnowcu oraz Klub Turystyki Rowerowej Cykloza działający przy sosnowieckim oddziale PTTK zapraszają na wycieczkę rowerową „Wokół Trójkąta Trzech Cesarzy”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, a trasa poprowadzi przez Sosnowiec, Jaworzno i Mysłowice.

Uczestnicy spotkają się o godz. 8.00 na terenie kompleksu sportowego AKS Niwka przy ul. Orląt Lwowskich 70. Rowerzyści będą mieli do pokonania następująca trasę: Stadion AKS Niwka - Długoszyn - Szczakowa - Wilkoszyn - Jeleń Wyskoki Brzeg - Brzezinka - Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach - Modrzejów - Trójkąt Trzech Cesarzy. Po drodze odwiedzą takie miejsca jak Centrum Nurkowe Koparki w Jaworznie, Górę Grodzisko i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Trasa przebiega drogami szutrowymi, leśnymi, gruntowymi i asfaltowymi i liczy około 70 km.

Warunkiem udziału jest posiadanie sprawnego technicznie roweru. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna. Uczestnicy wycieczki ubezpieczają się samodzielnie, za wyjątkiem członków PTTK z opłaconą składką za 2017 rok.

Zapisy są przyjmowane do 13.10.2017 drogą mailową na adres cykloza.sosnowiec@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz miejscowość. Osoby, które zgłoszą się do wyznaczonego terminy otrzymają pamiątkową przypinkę.

Udział w wycieczce jest darmowy.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe