Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

W sobotę zamkną ul. Stadionową

  • 12.10.2017, 12:12 (aktualizacja 12.10.2017 12:17)
  • redakcja gazety
W sobotę zamkną ul. Stadionową
14 października (sobota) zostanie zamknięty fragment remontowanego odcinka ul. Stadionowej od ul. Oświęcimskiej do skrzyżowania z drogą prowadzącą do Centralnego Muzeum Pożarnictwa.

W związku z zamknięciem linia autobusowa nr 219 zostanie skierowana ul. Oświęcimską bez obsługi przystanków „Brzęczkowice Słupna Ośrodek Wypoczynkowy”, „Ćmok MZGK”, „Ćmok Pętla”, „Ćmok Rondo/Partyzantów”, „Mysłowice Tesco”, „Mysłowice Cmentarz”. W zamian obsługiwany będzie przystanek: „Mysłowice Dworzec PKP”.

Zamknięcie ulicy spowodowane będzie położeniem nawierzchni ścieralnej asfaltu. Dotychczas nie było to możliwe ze względu na utrudnienia związane z brakiem pokrywy do studzienki telekomunikacyjnej sieci Orange (pisaliśmy o tym w tekście Dekiel zatrzymał roboty na Stadionowej). Sobotnie prace będą już ostatnim etapem remontu ul. Stadionowej.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pesymista
pesymista 12.10.2017, 20:48
Jak widać do Mysłowic nowa technologia jeszcze nie dotarła i głupia studzienka narobiła tyle zamieszania

Pozostałe