Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Strażnicy miejscy rozdawali mieszkańcom odblaski

  • 29.11.2017, 14:54 (aktualizacja 29.11.2017 17:32)
Strażnicy miejscy rozdawali mieszkańcom odblaski Fot. Straż Miejska Mysłowice
W miniony poniedziałek Straż Miejska Mysłowice przeprowadziła akcję rozdawania elementów odblaskowych mieszkańcom naszego miasta. Strażnicy zachęcali do noszenia ich w widocznym miejscu na odzieży, torebce lub plecaku.

Obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku poza obszarem zabudowanym nakłada ustawa Prawo o ruchu drogowym. Strażnicy przekonywali, że w trosce o własne bezpieczeństwo warto jednak używać odblaskowych opasek czy zawieszek także w mieście.

Akcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony mieszkańców, którzy chętnie przyjmowali odblaskowe gadżety. Strażnicy łącznie rozdali 100 kamizelek dla dorosłych, 50 kamizelek dla dzieci, 250 opasek i 300 szt. zawieszek. - Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyniosą pożądany skutek w postaci zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta – podsumowują akcję mundurowi.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe