Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Kobieta w moro i królowa kier na pokazie mysłowickiej projektantki

Kobieta w moro i królowa kier na pokazie mysłowickiej projektantki
W industrialnych wnętrzach Szybu Bończyk 29 listopada odbył się inauguracyjny pokaz najnowszej kolekcji AW 17/18 „Military Woman”. Jej autorką jest mysłowicka projektantka Ewa Miętkiewicz-Ciepły, właścicielka EMC Studio.

Pokaz był podsumowaniem prawie półrocznej pracy studia, projektantki, stylistów oraz wielu partnerów, dzięki którym powstała kolekcja. Na wybiegu dominowały kreacje w stylu moro i czerwień, która jest jednym z wiodących kolorów w tym sezonie. Ewa Miętkiewicz-Ciepły zaprojektowała kolekcję dla niezależnych i ambitnych kobiet, ale wśród zaprezentowanych strojów nie zabrakło także bardziej delikatnych, zmysłowych i eterycznych propozycji.

Kreacje w czerwieni zostały przygotowane specjalnie na zbliżający się okres świąteczny. Są to nowości, które nie zostały ujęte w kolekcji. Projektantka zapowiada, że będą one szyte jedynie na specjalne zamówienie w pojedynczych egzemplarzach.

Ewa Miętkiewicz-Ciepły mieszka w Mysłowicach, od czterech lat prowadzi firmę EMC Studio, projektuje i szyje kreacje dla kobiet i mężczyzn. Do tej pory ubierała m.in.: aktorkę Martę Żmudę Trzebiatowską do filmu Gejsza oraz psycholog Małgorzatę Ohme, częstą bywalczynię DDTVN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe