Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Gwiazdy zagrają dla Lenki

Gwiazdy zagrają dla Lenki
3 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się niezwykły koncert. Popularni i lubiani artyści wystąpią dla Lenki Surmy, aby pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie dziewczynki. Na scenie zobaczymy m.in. Myslovitz.

Lenka ma 7 lat, dwa lata temu lekarze zdiagnozowali u niej guza mózgu - wyściółczaka anaplastycznego. Dziewczynka przeszła dwie operacje, ostatnią we wrześniu tego roku, kiedy okazało się, że wycięty wcześniej guz zaczął odrastać. Dziewczynkę czeka teraz dalsze, skomplikowane i kosztowne leczenie.

3 grudnia Szkoła Podstawowa nr 13 wraz z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na koncert charytatywny na rzecz Lenki. Koncert odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Zaplanowano licytację oraz loterię fantową, koncert orkiestry „Happy Big Band” z udziałem Kamila Franczaka, a gwoździem programu będzie koncert zespołu Myslovitz. W role wokalistów zespołu wcieli się mysłowicka młodzież wyłoniona podczas castingu, który odbył się w ILO.

Cegiełki w cenie od 35 zł można kupić w SP13, ul. Hlonda 14, w MOK przy Grunwaldzkiej 7, w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej przy ul. Wielka Skotnica 84.

Program imprezy:

14.30 – rozpoczęcie, loteria, kawiarenka;

15.00 – 16.00 – koncert orkiestry „Happy Big Band” z udziałem Kamila Franczaka;

16.00 – 17.30 – aukcja charytatywna w holu MOK, loteria, kawiarenka;

17.30 – koncert zespołu Myslovitz z towarzyszeniem mysłowickiej młodzieży.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe