Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Mikołajkowe kino w MOK

  • 5.12.2017, 18:01
  • Mat. MOK
Mikołajkowe kino w MOK Pixabay
Ostatnia w tym roku projekcja w ramach Kina Rodzinnego w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się 10 grudnia. Wyświetlony zostanie wtedy film animowany opowiadający o ocaleniu Świąt Bożego Narodzenia.

Dziadek Mikołaj od dawna jest już na emeryturze razem ze swoimi ukochanymi, starymi saniami. Jednak co roku dzieci z całego świata wysyłają do Świętego Mikołaja listy z prośbami o prezenty. Bieżącymi działaniami firmy zajmuje się pierworodny syn Mikołaja, Steve, pierwszy w kolejce do założenia czerwonego stroju. To na nim spoczywa obowiązek dostarczenia wszystkich prezentów, które rozwożone są na olbrzymich, niewykrywalnych przez radary, zaawansowanych technologicznie saniach. Kiedy jedno dziecko, którym jest ośmioletnia Gwen ze wsi Trelew w Kornwalii, nie otrzymuje prezentu, do akcji musi wkroczyć Artur – najmłodszy z rodu Mikołajów.

Ze względów licencyjnych tytuł filmu nie może być prezentowany publicznie. Wszystkie osoby chcące poznać tytuł są proszone o kontakt telefoniczny (32 222 66 70) lub mailowy (lprajer@m-ok.pl).

Film zostanie wyświetlony 10 grudnia o godzinie 16.00 w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp na seans jest bezpłatny.

Mat. MOK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe