Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

„Ja=Sukces” - podsumowanie projektu

  • 6.12.2017, 16:09 (aktualizacja 06.12.2017 16:14)
  • das
„Ja=Sukces” - podsumowanie projektu
W Centralnym Muzeum Pożarnictwa 4 grudnia podsumowano projekt „Ja=Sukces”, który przez prawie 2,5 roku był realizowany przez mysłowicki MOPS.

Projekt był współfinansowany był przez MOPS, urząd miasta i ze środków unijnych. Koszt to kwota prawie 1.130 tys. zł, a uczestniczyło w projekcie ponad 140 osób w trzech grupach – bezrobotni i nieaktywni zawodowo, osoby przebywające lub opuszczające pieczę zastępczą oraz młodzież z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Uczestnicy brali udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, warsztatach i konsultacjach, które miały na celu zaktywizować zawodowo i ułatwić znalezienie zatrudnienia.

W podsumowującym spotkaniu wzięli udział uczestnicy programu z rodzinami, przedstawiciele lokalnych instytucji, agencji pracy oraz osoby zaangażowane w realizację projektu. Uczestnicy obejrzeli prezentację na temat działań zrealizowanych w ramach projektu, a wybrane osoby podzieliły się też swoimi wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie.

das
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe