Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Bezpłatne konsultacje na temat dotacji z UE

  • 7.12.2017, 12:51
Bezpłatne konsultacje na temat dotacji z UE Pixabay
14 grudnia mysłowiczanie będą mogli skorzystać z porad w Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. Punkt będzie czynny w trakcie „Spotkania z Biznesem”.

Przedsiębiorcy będą mogli uzyskać w punkcie informacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020. Konsultacje będą udzielane 14 grudnia w godzinach 9.00-11.00 podczas „Spotkania z Biznesem” organizowanego przez Urząd Miasta Mysłowice w Szybie Bończyk, ul. Ks. Norberta Bończyka 13. Grudniowe spotkanie będzie poświęcone takim tematom jak RODO, czyli rozporządzenie o ochronie danych osobowych, outsourcing usług w obszarze doradztwa i księgowości i promocja firmy w Internecie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe