Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Kup kalendarz, wesprzyj fundację

  • 6.01.2018, 11:50 (aktualizacja 06.01.2018 11:52)
Kup kalendarz, wesprzyj fundację
Jeśli nie macie jeszcze kalendarza na 2018 rok, to polecamy zaopatrzyć się w kalendarz wydany przez Mysłowicką Fundację Po Pierwsze Człowiek. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz dzieci, które wymagają rehabilitacji.

Kalendarz powstał w trakcie tworzenia wystawy Amazing Girls And Fantastic Boys, z myślą o dzieciach, podopiecznych fundacji. - By dać im szanse na pełny rozwój, na łamanie barier. Po to by pomóc im w rehabilitacji i dać szansę na pełne życie w przyszłości. Nasi podopieczni potrzebują takiej fachowej pomocy każdego dnia. Jeśli nie otrzymają jej dziś, jutro nie będą samodzielni. Każda godzina terapii przybliża dzieci do samodzielnego życia w przyszłości. Kalendarze to jedna z form pomocy – wyjaśnia Monika Sarnecka z fundacji.

Na stronach kalendarza znajdują się zdjęcia bohaterów wystawy Amazing Girls And Fantastic Boys sfotografowani przez Michała Wiecznego. Wystawę można było oglądać w październiku i listopadzie w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Kalendarze można kupić w Szkole Podstawowej nr 13 w Brzęczkowicach (na portierni), w sklepie Amarantus, ul. Nygi 1, w drogerii przy ul. Bytomskiej, w Kserotechnice przy ul Starokościelnej 6, w Studiu fryzjerskim Fenomania przy ul. Krakowskiej 3. Kalendarz można nabyć w zamian za dobrowolny datek do puszki. - Jeżeli ktoś nie może odebrać kalendarza w naszych przyjaznych punktach, najprostsza drogą jest telefon 785 609 636. Tutaj można podać adres, na który ma być przesłany kalendarz. Kalendarz prześlemy po wpłynięciu darowizny na konto fundacji – dodaje Monika Sarnecka.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe