Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Piotr i Paweł zamknął sklep w Quick Parku. Wchodzi nowa sieć

Piotr i Paweł zamknął sklep w Quick Parku. Wchodzi nowa sieć
Sieć handlowa Piotr i Paweł zlikwidowała swój sklep w Galerii Handlowej Quick Park. Market działał w Mysłowicach niewiele ponad rok. Swoje otwarcie zapowiada w tym samym miejscu nowy sklep spożywczy.

Piotr i Paweł to rodzinna sieć supermarketów, która powstała w 1990 roku w Poznaniu. W Mysłowicach sklep Piotr i Paweł rozpoczął funkcjonowanie 30 listopada 2016, wraz z otwarciem Quick Parku. Supermarket zajmował powierzchnię 1237 mkw. Od ubiegłego tygodnia klienci nie zrobią już w markecie zakupów.

Jak podaje serwis dlahandlu.pl, do sieci należą obecnie 144 placówki, czyli o 2 więcej niż na koniec 2016 roku. Sieć uruchomiła 12 placówek, ale w ramach reorganizacji zamknęła 10.

Jak można dowiedzieć się z reklam umieszczonych na zamkniętym lokalu, w miejsce marketu Piotr i Paweł w Quick Parku otworzy się sklep SPAR. SPAR Polska to sieć sklepów oparta w 100 proc. na polskim kapitale, która rozpoczęła działalność w 1996 r. Obecnie w całym kraju funkcjonuje ponad 200 punktów detalicznych tej sieci.

 

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe