Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Warsztaty taneczne w ramach 26. Finału WOŚP

  • 8.01.2018, 18:03
  • mat. nadesłany
Warsztaty taneczne w ramach 26. Finału WOŚP
Już w najbliższą niedzielę w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak tegoroczny Finał WOŚP w Mysłowicach to nie tylko dobra muzyka, ale także taniec – podczas imprezy oprócz koncertów odbędą się również warsztaty taneczne.

W ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7 odbędą się zajęcia contemporary, prowadzone przez Weronikę Zacher, współzałożycielkę Studia Tańca StageART, instruktorkę tańca nowoczesnego w Mysłowickim Ośrodku Kultury oraz rekreacji ruchowej. Contemporary to połączenie klasyki, tańca współczesnego oraz akrobatyki. Emocje, dynamika, płynność ruchu, rozciągnięcie oraz lekkość to główne cechy, które charakteryzują ten styl. Podczas warsztatów będzie można pogłębić swoją wiedzę oraz wzbogacić warsztat taneczny, a dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę jest to dobra okazja do inspiracji oraz poszerzenia swoich horyzontów w tej dziedzinie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, choć ze względu na okazję, jakiej będą one towarzyszyć warto w zamian za możliwość uczestnictwa w warsztatach wesprzeć „wrzutą” do puszki Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kierowane do wszystkich osób (niezależnie od wieku i umiejętności) warsztaty contemporary odbywać będą się w dwóch blokach: blok I – 16.00-16.45, blok II 17.00-17.45.

mat. nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe