Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Wspieraj mysłowickie organizacje. Przekaż im 1% swojego podatku

  • 3.02.2018, 11:32
Wspieraj mysłowickie organizacje. Przekaż im 1% swojego podatku
Trwa okres rocznych rozliczeń z fiskusem. Pamiętajmy, że każdy podatnik może przekazać 1% należnego podatku dochodowego na rzecz organizacji pozarządowej.

Na nasze wsparcie czekają lokalne stowarzyszenia i fundacje, które pomagają osobom nieuleczalnie chorym, skrzywdzonym, wspierają seniorów, dzieci i młodzież, rodziny wielodzietne, czy też działają na rzecz rozwoju lokalnej kultury i sportu. Jeśli przy wypełnieniu deklaracji PIT wybierzemy jedną z nich, nasze pieniądze zostaną w Mysłowicach. - Postawmy na mysłowiczan. Znają nie tylko potrzeby naszego miasta, ale działają dla nas, sąsiadów, czy bliskich – zachęca prezydent Edward Lasok.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe