Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Zniszczył ogrodzenie placu zabaw. Rozpoznał go dzielnicowy

Zniszczył ogrodzenie placu zabaw. Rozpoznał go dzielnicowy arch. policji
Mysłowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył ogrodzenie placu zabaw na Bończyku. Wandala nagrała kamera monitoringu, a dzięki policjantowi dzielnicowemu udało się ustalić jego personalia.

Do dewastacji doszło 26 listopada ubiegłego roku. Wandal wyrządził szkody o wartości blisko 1500 złotych. Na szczęście jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu, dzięki czemu dzielnicowy z tego rejonu st. sierż. Tomasz Psot mógł rozpoznać sprawcę i przekazać jego dane policjantom kryminalnym.

Wandalem okazał się 24-letni mysłowiczanin, znany już wcześniej mysłowickim policjantom. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

redakcja gazety
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

....
.... 2.02.2018, 19:10
Teraz niech sfinansuje nowe ogrodzenie (całość ) niech będzie przykładem dla tych którzy mają zamiar niszczyć mienie wspólne . A na miejscu sądu jeszcze bym go zmusił do kupna nowego urządzenia do zabawy dla dzieciaków bo gdyby nie te notoryczne dewastacje ogrodzenia które miasto co chwilę musiało remontować już dawno w zamian tego byłoby nowe urządzenie bo Pan Wiceprzewodniczący RM już od dawna takie starania ma

Pozostałe