Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Zniszczył ogrodzenie placu zabaw. Rozpoznał go dzielnicowy

  • 2.02.2018, 14:35
Zniszczył ogrodzenie placu zabaw. Rozpoznał go dzielnicowy arch. policji
Mysłowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył ogrodzenie placu zabaw na Bończyku. Wandala nagrała kamera monitoringu, a dzięki policjantowi dzielnicowemu udało się ustalić jego personalia.

Do dewastacji doszło 26 listopada ubiegłego roku. Wandal wyrządził szkody o wartości blisko 1500 złotych. Na szczęście jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu, dzięki czemu dzielnicowy z tego rejonu st. sierż. Tomasz Psot mógł rozpoznać sprawcę i przekazać jego dane policjantom kryminalnym.

Wandalem okazał się 24-letni mysłowiczanin, znany już wcześniej mysłowickim policjantom. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
....
.... 2.02.2018, 19:10
Teraz niech sfinansuje nowe ogrodzenie (całość ) niech będzie przykładem dla tych którzy mają zamiar niszczyć mienie wspólne . A na miejscu sądu jeszcze bym go zmusił do kupna nowego urządzenia do zabawy dla dzieciaków bo gdyby nie te notoryczne dewastacje ogrodzenia które miasto co chwilę musiało remontować już dawno w zamian tego byłoby nowe urządzenie bo Pan Wiceprzewodniczący RM już od dawna takie starania ma

Pozostałe