Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Mysłowiczanin został wiceprezydentem Sosnowca

  • 7.02.2018, 16:01
Mysłowiczanin został wiceprezydentem Sosnowca fot. www.sosnowiec.pl/
Pochodzący z Mysłowic Jeremiasz Świerzawski został wiceprezydentem Sosnowca. Wcześniej Świerzawski był pełnomocnikiem prezydenta tego miasta ds. inwestycji.

Nowy wiceprezydent z wykształcenia jest architektem. We wrześniu 2017 roku Świerzawski został doradcą prezydenta Sosnowca. Współpracował z kluczowymi w Europie inwestorami przynosząc modele biznesowego zarządzania procesem inwestycyjnym do Sosnowca. Wcześniej pracował dla PKP S.A., gdzie odpowiadał za kilka dużych projektów m.in. budowę dworca Warszawa Zachodnia, wchodzącego w kompleks biurowy West Station, projekt budowy nowego budynku dworca Warszawa Główna oraz za projekt przebudowy zabytkowego dworca w Maczkach.

Mysłowiczanin będzie odpowiedzialny za pion inwestycji, planowania przestrzennego, architektury i urbanistyki, geodezji oraz drogowy. - Jeremiasz Świerzawski doskonale sprawdził się w roli doradcy, a także pełnomocnika. W Sosnowcu przeprowadzamy wiele inwestycji, jesteśmy w trakcie przygotowania następnych, stąd potrzeba, aby pieczę nad nimi sprawował fachowiec - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe