Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Kolejna szkolna termomodernizacja

  • 7.02.2018, 19:09
Kolejna szkolna termomodernizacja
W urzędzie miasta rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 10 w Brzezince. Placówka zostanie odnowiona do 15 października br.

Termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 10 wykona firma „DAN-POL” z Tychów, a koszt inwestycji wyniesie ponad 2,3 mln zł. Urząd Miasta Mysłowice złożył wniosek o dofinansowanie tej inwestycji ze środków unijnych, w którym ujęte zostały również Szkoła Podstawowa nr 5 i Przedszkole nr 1.

W ramach termomodernizacji szkoły zaplanowano przede wszystkim prace związane z dociepleniem budynku. Będzie to między innymi docieplenie ścian i dachów, montaż nowych drzwi, okien oraz balustrad. Ponadto miasto planuje wymianę centralnego ogrzewania.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe