Czwartek, 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Policyjna profilaktyka w bibliotece

  • 9.02.2018, 11:41
Policyjna profilaktyka w bibliotece
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przeprowadzili prelekcję w filii Miejskie Biblioteki Publicznej w Brzęczkowicach. Stróże prawa rozmawiali z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

Okres ferii zimowych policjanci z Mysłowic wykorzystują na liczne spotkania, kampanie czy prelekcje, w czasie których mówią o tym, jak bezpiecznie wypoczywać w górach, na podwórku czy w domu. Tym razem w bibliotece przy ul. Ziętka 23 policjanci rozmawiali z dziećmi o zagrożeniach jakie mogą je spotkać podczas zimowego wypoczynku, o zasadach jakich należy przestrzegać, aby nie dopuścić do nieszczęśliwych zdarzeń, ale także jak reagować gdy do nieszczęścia jednak dojdzie. Zwrócono uwagę zarówno na bezpieczne zachowania podczas zabawy na podwórku zimą, w miejscu zamieszkania, w kontakcie z obcym jak i na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W czasie spotkania mundurowi przybliżyli zebranym założenia aktualnie trwającej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... na stoku”.

Na koniec policjanci życzyli młodzieży udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego zimowego wypoczynku.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe