Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Dzisiaj sesja rady miasta

  • 22.02.2018, 09:44
Dzisiaj sesja rady miasta
22 lutego odbędzie się sesja Rady Miasta Mysłowice. Pierwsza część obrad będzie poświęcona bezpieczeństwu w mieście.

Radni wysłuchają informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku w mieście w 2017 roku, przedstawiona zostanie także ocena stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zabezpieczenia przeciwpowodziowego miasta Mysłowice.

Następnie rada zajmie się projektami uchwał wnoszonymi przez prezydenta. Będą one dotyczyły m.in. podjęcia działań zmierzających do zapobiegania przestępczości oraz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w Mysłowicach, zmiany uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Mysłowice, zasad wynajmowania pomieszczeń tymczasowych. W porządku obrad jest także projekt uchwały w sprawie podziału miasta Mysłowice na okręgi wyborcze w wyborach do Rady Miasta Mysłowice oraz wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych MPWiK na lata 2018 – 2022.

Początek obrad o godz. 14.00.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe