Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Krzysztof Ibisz w roli głównej w marcu na scenie MOK

  • 25.02.2018, 13:29
Krzysztof Ibisz w roli głównej w marcu na scenie MOK
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski. 21 marca sztuka zostanie wystawiona w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Celebryci chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia - jak twierdzą niektórzy - ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu Rak), Piotr Pręgowski (Ranczo) i Tadeusz Ross (Zulu Gula i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych środowisk.

Podczas mysłowickiego spektaklu zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Krzysztofa Hanke, Tadeusza Rossa i Piotra Pręgowskiego.

Miejsce: Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7. Termin: 21 marca, godz. 19.00. Wstęp: 70 zł. Sprzedaż biletów: Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe