Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Ukazała się nowa książka Kariny Krawczyk

  • 24.02.2018, 08:15
Ukazała się nowa książka Kariny Krawczyk
„Pułapka pożądania” to tytuł najnowszej książki Kariny Krawczyk, nauczycielki przedmiotów zawodowych w mysłowickim technikum. To książka o władzy, pieniądzach i pożądaniu – tak opisuje powieść autorka.

Jest to druga powieść mysłowickiej nauczycielki. Debiutancka książka zatytułowana „Tajemnica Boga” rozeszła się w Polsce i za granicą nakładem ponad tysiąca egzemplarzy. Akcja „Pułapki pożądania” toczy się wokół włamania do systemu bankowego. Książka pełna jest dynamiki i psychologicznych dociekań. Poza głównym wątkiem sporo miejsca pisarka poświęca innym kwestiom. - Piszę o największych geniuszach świata, o Einsteinie, Noblu czy Galileuszu, a postacie Leonardo da Vinci i Michała Anioła po prostu musiałam wtrącić, z racji mojego totalnego ich uwielbienia – mówi Karina Krawczyk.

Książkę, jak zapewnia pisarka, czyta się z wypiekami na twarzy jednym tchem. Przeczytać powinien ją każdy kto chce się dowiedzieć jak ostatecznie osiągnąć cel swoich pragnień.

- Jeśli chodzi o moją twórczość, nadal czuję się na początku drogi pisania, jednak na chwilę obecną wiem, że już nie przestanę tworzyć – zapewnia Karina Krawczyk i dodaje: - Cieszę się, kiedy ktoś czyta moje słowa, a jeśli pochwali, jest to dla mnie niezwykła gloryfikacja. Im więcej piszę, tym mam większą świadomość tego co chcę napisać. Jest tak wiele tematów, które trzeba poruszać, o jakich chcę napisać, a nawet muszę. Uważam, że w pewnych kwestiach nie można milczeć.

„Pułapka pożądania” dostępna jest w księgarniach w całej Polsce oraz do nabycie przez Internet.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe