Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Nagrody „Osobowość roku 2017” wręczone

  • 1.03.2018, 18:12 (aktualizacja 01.03.2018 18:30)
Nagrody „Osobowość roku 2017” wręczone
W Filharmonii Śląskiej w Katowicach w ostatnim dniu lutego zostały wręczone statuetki „Osobowość Roku 2017”  w czterech kategoriach – samorządność i społeczność lokalna, kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes. Tytuł gazeta Dziennik Zachodni. Spośród niemal 5 tys. zgłoszonych kandydatów, do konkursu jury zakwalifikowało około tysiąc osób, z których najlepszych i najbardziej zaangażowanych w życie społeczne, kulturalne, biznesowe i działalność charytatywną.

Wśród wyróżnionych znalazło się troje reprezentantów Mysłowic oraz czworo z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Statuetką za osiągnięcia w dziedzinie kultury nagrodzony został Adam Plackowski dyrektor Muzeum Miasta Mysłowice, w kategorii działalność społeczna i charytatywna – Mieczysław Barański Fundacja Kropla Życia, natomiast w kategorii biznesu Katarzyna Buczek z salonu kosmetycznego.

Przedstawiciele powiatu bieruńsko-lędzińskiego uzyskali statuetki w kategorii biznesu - Danuta i Jan Klimkowie z Chełmu Śląskiego, w kategorii kultura – Robert Koźbiał z Bojszów, dyrygent orkiestry bojszowskiej, w kategorii działalność społeczna i charytatywna – Piotr Ćwiękała MOPS Bieruń, natomiast w kategorii samorządność i społeczność lokalna – Krystyna Wróbel z Bierunia, inicjatorka Bieruńskiej Koperty Życia i karty Aktywny Senior 60+

Na galę wręczania statuetek przybył również prezydent miasta Edward Lasok, by osobiście pogratulować tego tytułu mysłowiczanom i przedstawicielom powiatu.

(SA)

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe