Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Uczniowie SP7 zachęcali przedszkolaków do czytania

  • 8.03.2018, 15:57 (aktualizacja 08.03.2018 15:59)
  • mat. nadesłany
Uczniowie SP7 zachęcali przedszkolaków do czytania
Przygoda z książką może być przygodą na całe życie. Wiedzą o tym doskonale uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7. Nie tylko sami chętnie czytają książki – przez co szkolna biblioteka jest miejscem wciąż pełnym uczniów, ale także w licznych akcjach zachęcają do czytania swoich rówieśników oraz młodszych kolegów i koleżanki.

Podczas jednej z takich akcji wybrali się z wizytą do przedszkolaków z Przedszkola nr 5, aby wspólnie dzielić się radością czytania. Aktyw biblioteczny przynależący do Klubu Książki przy szkolnej bibliotece pod bacznym okiem opiekuna Marty Bober, przygotował dla maluchów zajęcia z elementami biblioterapii pt. Nie warto się obrażać.

Dobrej zabawie nie było końca! Uczestnicy zajęć czytali, grali w zabawy literackie oraz dawali upust emocjom kreatywnie i aktywnie uczestnicząc w przygotowanych przez uczniów warsztatach artystycznych. Czas upłynął tak szybko, że szkoda było opuszczać tak aktywne i miłe przedszkolaki.

Ale na pewno jeszcze tam wrócimy - zapewniają uczniowie „Siódemki”. Tymczasem pamiętajcie: z książką i przy książce również można się dobrze bawić!

mat. nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe