Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Złote mysłowickie małżeństwa

  • 9.03.2018, 12:29 (aktualizacja 09.03.2018 12:42)
Złote mysłowickie małżeństwa
W Urzędzie Stanu Cywilnego 7 marca odbyła się uroczystość złotych godów. Medale pamiątkowe z okazji 50-lecia małżeństwa przyjęło prawie 30 par.

Wręczyli je małżonkom prezydent miasta Edward Lasok i przewodniczący Rady Miasta Mysłowice Grzegorz Łukaszek. Uroczystość uświetnili śpiewem młodzi mysłowiccy artyści, którzy swoje umiejętności muzyczne i śpiewacze szlifują w Mysłowickim Ośrodku Kultury – Maja Nowak, Daniel Matuszyński, Zofia Amon i Ania Sobolewska.

Złote gody świętowali:

Helena i Józef Budny, Teresa i Henryk Kiczka, Helena i Józef Kontny, Krystyna i Jan Kula, Helena i Paweł Młynek, Jadwiga i Bronisław Pypłacz, Leonarda i Ireneusz Scelina, Kazimiera i Michał Siejka, Anna i Józef Sieniatyńscy, Teresa i Zbigniew Szewczenko.

Helena i Zbigniew Drewniccy, Łucja i Edward Głęboccy, Gertruda i Leopold Jendyczek, Renata i Alojzy Heder, Małgorzata i Jerzy Kuczowicz, Krystyna i Wacław Koreccy, Teresa i Stefan Koryś, Cecylia i Marian Machniccy, Maria i Janusz Pniok.

Janina i Szymon Badyl, Jadwiga i Paweł Cieplik, Maria i Paweł Huhulscy, Emilia i Henryk Kawa, Joanna i Wiktor Kopijka, Elżbieta i Marian Patalong, Eugenia i Alojzy Sobczyk, Genowefa i Stefan Sikora, Michalina i Wiktor Woronczuk.

 

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe