Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Warsztaty wielkanocne w SP7

  • 3.04.2018, 13:55 (aktualizacja 03.04.2018 14:36)
  • mat. nadesłany
Warsztaty wielkanocne w SP7
W Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mysłowicach odbyły się 27 marca warsztaty wielkanocne dla dzieci z Przedszkola nr 12.

Podczas spotkania wręczono uroczyście nagrody laureatom I Miejskiego Konkursu Wielkanocnego, który przeznaczony był dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych w Mysłowicach. Szczególnymi gośćmi warsztatów wielkanocnych były panie ze Związku Górnośląskiego Koła Brzezinka, które promują kulturę i tradycję śląską. Panie zaprezentowały się w strojach śląskich, o których opowiadały najmłodszym.

Następnie wszyscy wspólnie przystąpili do prac plastycznych. Każdy samodzielnie mógł wykonać kartki wielkanocne, pisanki różnymi technikami, wianki wielkanocne. Podczas wspólnych prac każdy poczuł nastrój Świąt Wielkanocnych.

mat. nadesłany

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe