Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

20 lat mysłowickiego graffiti na wystawie w MOK

  • 6.04.2018, 13:53 (aktualizacja 06.04.2018 14:05)
20 lat mysłowickiego graffiti na wystawie w MOK
„Analogowe Historie – 20 lat mysłowickiego graffiti” to próba podsumowania dwudziestolecia mysłowickiego graffiti i tytuł wystawy, którą od najbliższej soboty będzie można oglądać w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Przedstawienie graffiti w galerii, czyli w nienaturalnym dla tej formy twórczości środowisku, jest bardzo trudne. Na wystawie w Mysłowickim Ośrodku Kultury będzie można zobaczyć próbę pogodzenia tych dwóch światów.

Prezentowane na wystawie obrazy mają pokazać odbiorcy możliwie jak najszersze spektrum możliwości, które dają nam zdobycze techniki dzisiejszego świata.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 17.00 w Galerii M2 (ul. Grunwaldzka 7). Podczas wernisażu odbędą się również warsztaty Graffiti Kids - zabawy plastyczne dla dzieci towarzyszących rodzicom podczas odwiedzin w galerii.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe