Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Strażnicy miejscy szkolili się z pierwszej pomocy

  • 6.04.2018, 16:15
Strażnicy miejscy szkolili się z pierwszej pomocy Fot. Straż Miejska Mysłowice
Funkcjonariusze Straży Miejskiej Mysłowice wzięli udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Strażnicy doskonalili swoje umiejętności pod okiem mysłowickich strażaków.

W ramach współpracy pomiędzy komendą straży miejskiej, a komendą Państwowej Straży Pożarnej, profesjonalne szkolenie prowadzili asp. Jakub Skalmierski i asp. Dawid Kozak. Strażacy przekazali strażnikom wiadomości teoretyczne i przeprowadzili ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem fantomu ratowniczego.

Celem kursu było poznanie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Dzięki nabytej wiedzy i umiejętnościom, mundurowi będą w stanie odpowiednio zareagować podczas wypadku czy innej sytuacji, w której uczestniczą poszkodowani.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe