Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Mysłowiccy sportowcy nagrodzeni

  • 12.04.2018, 13:13
Mysłowiccy sportowcy nagrodzeni
Trzydziestu sześciu mysłowickich trenerów i sportowców otrzyma w tym roku miejskie nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia. Uroczysta Gala Sportu, podczas której szkoleniowcy i zawodnicy zostaną uhonorowani, odbędzie się 19 kwietnia.

Komisja opiniująca złożone wnioski w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w sporcie za 2017 rok 4 kwietnia br. zakończyła swoją pracę i wyłoniła kandydatów.

Nagrodzeni w kategorii „Trener” to: Ryszard Dziewulski, Mariusz Figlus, Andrzej Filak, Andrzej Filus, Marian Jasiński, Józef Maczuga, Aleksander Matusiński, Marcin Pałka, Łukasz Pękala, Leszek Siekański, Patrycja Wszołek.

Nagrodzeni w kategorii „Sportowiec”: Bartosz Bucki, Martyna Bierońska, Michał Brzóska, Jakub Dziedzic, Nikodem Figlus, Klaudia Franaszczuk, Ryan Gawlik, Szymon Gęborys, Alicja Gowarzewska, Wojciech Głyk, Przemysław Hajduk, Monika Helak, Filip Kocima, Igor Kozik, Maciej Krzewski, Mateusz Krzewski, Michał Luks, Dominika Nowicka, Milena Pyka, Oskar Sikora, Justyna Sitko, Patrycja Sorankowska, Julia Tomecka, Michał Włodarczyk, Jan Zandecki.

Gala Sportu jest dniem szczególnie ważnym dla mysłowickich sportowców oraz trenerów, którzy po całym roku ciężkiej i intensywnej pracy, zarówno na treningach jak i zawodach, mogą poczuć się wyróżnieni i uhonorowani. Nagrody za wybitne osiągnięcia są przyznawane od kilku lat, na ten cel miasto przeznacza corocznie około 50 tys. zł.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe