Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Znamy największe talenty Mysłowic 2018

  • 13.04.2018, 12:13
Znamy największe talenty Mysłowic 2018
W Mysłowickim Ośrodku Kultury (MOK) 12 kwietnia odbył się finał konkursu Mysłowice Mają Talent. Na scenie zaprezentowali się uzdolnieni młodzi ludzie, spośród których jury wyłoniło największy talent Mysłowic 2018 roku.

Była to już piąta edycja konkursu zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego i MOK. W tym roku o tytuł i uznanie postanowiło zawalczyć 24 uczestników, a po I etapie w finale wystąpiło 10 wykonawców. Konkurs został zdominowany przez wokalistów i instrumentalistów, choć w finałowym pokazie zobaczyliśmy także tancerzy i jednego prestidigitatora. Witold Dyjas, bo o nim mowa, swoim show bawił i zaskakiwał, czym zasłużył sobie na wyróżnienie od jurorów.

III miejsce jury przyznało wokalistce Jagodzie Bilewicz, II zdobyła grająca na gitarze Kornelia Biecka. Największy podziw jury wzbudził wokalno-gitarowy duet Natalia Wołowiec i Beniamin Włodarczyk, i to oni zdobyli I miejsce. W finale Natalia i Beniamin wykonali utwór rap własnego autorstwa. - Śpiewali o pasji do muzyki, to było zaskakująco dobre – podsumowuje werdykt wicedyrektor MOK Michał Skiba, przewodniczący jury.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe