Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Mysłowickie eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  • 13.04.2018, 15:36
Mysłowickie eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy i poruszania się na rowerze oraz wiedzę z przepisów ruchu drogowego sprawdzono podczas tegorocznego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W powiatowym etapie turnieju, który odbył się 12 kwietnia br. w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR w Mysłowicach, udział wzięły drużyny ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych.

Drużyny zmierzyły się w teście wiedzy z przepisów ruchu drogowego, jeździe na rowerze przez tor przeszkód oraz udzielaniu pierwszej pomocy.

Najlepszy wynik w kategorii szkół podstawowych uzyskała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13 w składzie: Natalia Radowicz, Anna Rajkiewicz, Wiktor Węgiel, Wiktor Pałka. W kategorii starszej najlepiej spisała się drużyna z Gimnazjum nr 2 przy SP 7 w składzie: Piotr Wesołowski, Maciej Stachoń i Łukasz Stachoń.

W kategorii szkół podstawowych kolejne miejsca wywalczyły drużyny SP nr 16 i SP nr 3, a gimnazjów Gimnazjum Dwujęzyczne i Gimnazjum nr 6.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszą zawodniczką została Klaudia Bargieła z Gimnazjum Sportowego, a najlepszym zawodnikiem – Łukasz Stachoń z Gimnazjum nr 2.

Zwycięzcy rywalizacji awansowali do dalszego etapu turnieju i będą reprezentować Mysłowice w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.

Organizatorami Turnieju byli Urząd Miasta Mysłowice i Komenda Miejska Policji.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe