Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Potyczki sportowo-językowe w SP15

  • 4.05.2018, 16:15
  • mat. nadesłany
Potyczki sportowo-językowe w SP15
W Szkole Podstawowej nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Szklarskiego w Mysłowicach-Wesołej odbyły się pierwsze potyczki sportowo-językowe szóstych klas „English in action”.

Drużyny czterech sąsiadujących z sobą szkół: SP11, SP14, SP15 i SP17 stanęły do rywalizacji. Każda konkurencja składała się z części sportowej i językowej. Niektóre z zadań uczniowie musieli rozwiązać indywidualnie, a nad innymi pracowała grupa. Nad przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Elżbieta Śliwa, Tomasz Kręgiel, Łukasz Pękala, a nad właściwymi odpowiedziami z języka angielskiego Magdalena Goj-Nowak.

Pierwsze miejsce zajęła SP 14.

Po skończonych konkurencjach na uczestników czekał słodki poczęstunek w stołówce. Wszyscy zawodnicy oprócz zapewnionej świetnej zabawy otrzymali również dyplomy.

mat. nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe