Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Partnerstwo publiczno-prywatne jako sposób na zagospodarowanie terenów po byłej KWK „Mysłowice”

  • 8.05.2018, 10:43
Partnerstwo publiczno-prywatne jako sposób na zagospodarowanie terenów po byłej KWK „Mysłowice”
17 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z doktorem nauk ekonomicznych Dorotą Adamek–Hyską. Poświęcone będzie zagospodarowaniu terenów po kopalni „Mysłowice” z wykorzystaniem partnerstwa prywatno-publicznego.

Dorota Adamek-Hyska jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Podstawowym obszarem jej zainteresowań jest partnerstwo publiczno–prywatne. Uczestniczyła m. in. w pracach nad Krajowym Standardem Rachunkowości nr 10 „Umowy o partnerstwie publiczno – prywatnym oraz umowy koncesji na roboty budowlane lub usługi”.

Spotkanie odbędzie się 17 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7, rozpoczęcie o godz. 17.00. Zaprasza Tomasz Papaj, mysłowiczanin, pracownik Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PT
PT 9.05.2018, 08:13
Papaj i wszystko i jasne. Pozdrawiam.

Pozostałe