Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Złote małżeńskie jubileusze

  • 8.05.2018, 17:42
  • SA
Złote małżeńskie jubileusze
W mysłowickim Urzędzie Stanu Cywilnego 8 maja odbyła się uroczystość złotych godów. Świętowało je 12 par z 50-letnim stażem małżeńskim.

Medale pamiątkowe małżonkom wręczyli prezydent Edward Lasok i przewodniczący Rady Miasta Mysłowice Grzegorz Łukaszek. Muzycznie uroczystość uświetnił Piotr Nowatkowski oraz młodzi artyści: Pola Kuderska zagrała na ukulele i zaśpiewała, dla złotych jubilatów zaśpiewali również Alicja Szymańska i Bartłomiej Krzyżak ze Stowarzyszenia Ognisk Muzycznych „Amadeusz”.

Jubileusz małżeński świętowali: Danuta i Emil Jany, Krystyna i Stanisław Jasińscy, Elżbieta i Henryk Kisiel, Urszula i Emanuel Kopel, Krystyna i Józef Kuderscy, Lidia i Jan Lenart, Irena i Jan Pietrucha, Stefania i Józef Pniok, Helena i Jan Pyrz, Stefania i Szczepan Stolorz, Anna i Edward Szwaczka, Krystyna i Alojzy Ślosarczyk.

 

SA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe