Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Największe przeboje Johanna Straussa zabrzmią w MOK

  • 10.05.2018, 09:21
Największe przeboje Johanna Straussa zabrzmią w MOK
„Strauss Gala”, czyli wybitni soliści z towarzyszeniem wspaniałych instrumentalistów wystąpią w piątek, 18 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka. Towarzyszyć im będą instrumentaliści występujący na co dzień na największych scenach i estradach w Europie. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Artyści zaprezentują najsłynniejsze arie z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron cygański” i wiele innych. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleje” czy „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”.

„Strauss Gala” odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 10 w piątek, 18 maja o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie MOK lub na www.kupbilecik.pl.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe