Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Rodzinna Niedziela w Kolejach Śląskich

  • 11.05.2018, 11:33 (aktualizacja 14.05.2018 18:31)
  • mat. prasowe
Rodzinna Niedziela w Kolejach Śląskich
13 maja przypada pierwsza w tym miesiącu niedziela niehandlowa, a to oznacza, że Koleje Śląskie oferują w tym dniu bezpłatne przejazdy dla rodziców w ramach akcji Rodzinne Niedziele.

Ponieważ w trakcie poprzednich niedziel wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się kursy do Wisły i Bielska-Białej, podczas najbliższego weekendu Koleje Śląskie postanowiły w miarę możliwości zapewnić na tych liniach jak najbardziej pojemny tabor. Pełną listę pociągów, które będą obsługiwane dłuższymi składami oraz takimi, które zapewniają więcej miejsca do przewozu rowerów, można znaleźć na stronie internetowej: http://kolejeslaskie.com/12-13-05-wzmocnione-kursy-w-beskidy/

Warto również pamiętać o tym, że ze względu na prace remontowo-modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK na odcinkach Bielsko-Biała – Żywiec oraz Zebrzydowice – Cieszyn za wszystkie pociągi obowiązuje zastępcza komunikacja autobusowa. - Warto wziąć to pod uwagę, szczególnie gdy planujemy podróż z rowerem lub małymi dziećmi, ponieważ w autobusach zastępczych możliwość przewożenia wózków i rowerów jest bardzo ograniczona – informuje Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

mat. prasowe
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe