Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Zamknięcie ul. Gagarina. Będą naprawiać przepust

  • 15.05.2018, 14:44
Zamknięcie ul. Gagarina. Będą naprawiać przepust
Od 19 maja (sobota) do 27 maja (niedziela) zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Gagarina od ul. Zielnioka do ul. PCK. Ma to związek z awaryjną naprawą przepustu w ciągu ulicy Gagarina.

Komunikacja miejska będzie funkcjonowała według następujących zasad:

  • Linie 536 i 931 po obsłudze przystanku „Kosztowy Rynek" (stanowisko przy ul. Kosztowskiej), pojadą drogą krajową S1 w kierunku Lędzin do włączenia się na swoje rozkładowe trasy. Linie nie będą obsługiwać przystanków „Kosztowy Wiadukt” oraz „Kosztowy Dworzec PKP”.

  • Linie 44, 77, 77N, 223 po obsłudze przystanku Kosztowy Rynek (stanowisko przy ulicy Kosztowskiej), wszystkie kursy skrócone do przystanku „Kosztowy Pętla”.

Uruchomione zostaną dwie linie minibusowe 944 i 977 następujących relacji:

  • 944 - Kosztowy Szkoła - Kosztowy Rynek - Krasowy Kościół - Kosztowy Wiadukt - Kosztowy Dworzec PKP - ulica Kościelniaka - ulica Plebiscytowa - Wesoła Rynek z wariantowymi kursami zapewniającymi dojazd do SP17 w Krasowach.

  • 977 - Kosztowy Szkoła - Kosztowy Rynek - Krasowy Kościół - ulica PCK - ulica Plebiscytowa - Wesoła Rynek z wariantowymi kursami zapewniającymi dojazd do KWK Mysłowice - Wesoła.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe