Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Teatr Narybek From Poland doceniony na prestiżowym festiwalu

  • 15.05.2018, 17:58 (aktualizacja 15.05.2018 18:00)
Teatr Narybek From Poland doceniony na prestiżowym festiwalu
Kolejny sukces mysłowickiego Teatru Narybek From Poland! Działająca w Mysłowickim Ośrodku Kultury grupa teatralna zajęła trzecie miejsce w prestiżowym Festiwalu Sztuki Teatralnej w Rybniku.

Podczas odbywającego się w dniach 11-13 maja Festiwalu Sztuki Teatralnej mysłowicki teatr zaprezentował swoją najnowszą sztukę pt. „Wyspa”. Powstała ona w oparciu o pomysły zespołu tworzącego Teatr Narybek From Poland, w którego skład wchodzą: Julia Bogunia, Małgorzata Gawin, Kamil Czubala i Paweł Ziegler. - W sztuce wykreowano utopijną wizję idealnej szczęśliwości, tolerancji, duchowości, zieloności, rozrodczości, beztroski, patriotyzmu, weganizmu i innych izmów - mówi Jarosław Filipski, reżyser spektaklu.

Festiwal w Rybniku jest jednym z najbardziej znaczących w kraju miejsc spotkań teatrów offowych, poszukujących, niezależnych artystycznie. W maju Narybek zaprezentuje się także podczas Biesiady Teatralnej w Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz na Ogólnopolskim Festiwalu ZGRAJA w Wadowicach.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe