Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Pomagamy szukać kolegi sprzed 50 lat

  • 13.06.2018, 13:46 (aktualizacja 13.06.2018 14:12)
Pomagamy szukać kolegi sprzed 50 lat Fot. Pixabay
Do naszej redakcji zadzwonił mieszkaniec Strzegomia w woj. dolnośląskim. Przeglądając stronę internetową z wiadomościami z Mysłowic pan Zbigniew natrafił na zdjęcie dawnego kolegi z wojska i chciałby nawiązać z nim kontakt.

W 2014 roku mysłowiczanie Irena i Jerzy Habryka obchodzili w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mysłowicach 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Informacja o jubileuszu wraz ze zdjęciem małżonków ukazała się na stronach internetowych. I to właśnie na tym zdjęciu Zbigniew Dudziński rozpoznał w panu Jerzym kolegę z wojska. Mimo że od tamtych czasów minęło ponad 50 lat, to do dzisiaj bardzo serdecznie go wspomina i chciałby odnowić kontakt. Może uda się to za naszym pośrednictwem? Obaj panowie odbywali służbę wojskową w latach 1962 - 1963 w Podoficerskiej Szkole Samochodowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Strzegomianin ma ogromną nadzieję, że pan Jerzy lub ktoś z jego rodziny albo znajomych przeczyta ten tekst, i prosi o kontakt: telefon 508 054 520, e-mail zdudzinski6@gmail.com.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dudziński Zbigniew
Dudziński Zbigniew 21.08.2018, 17:14
Chciałem serdecznie podziękować Redakcji Co tydzień za okazanie mi zrozumienia w szukaniu kolegi Habryki Jerzego.Prawdę mówiąc straciłem już nadzieję że go odnajdę.Tam gdzie mieszkam w Strzegomiu przyjeżdżają wycieczki ze Śląska.Obsesyjnie wypatruję i pytam zwiedzających ale bez rezultatu.Pozdrawiam serdecznie Redakcję!!!!

Pozostałe