Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Nowy parking powstanie przy ul. Partyzantów

  • 29.06.2018, 11:19 (aktualizacja 29.06.2018 12:38)
Nowy parking powstanie przy ul. Partyzantów
W dzielnicy Janów Miejski-Ćmok przy ul. Partyzantów, za pętlą autobusową, w ramach porozumienia między miastem a prywatnym inwestorem ma powstać ogólnodostępny parking.

- Ze strony firmy prowadzącej działalność w tamtejszej okolicy wpłynął wniosek o zagospodarowanie wskazanej części działki. Warunkiem współpracy było zachowanie ogólnej dostępności inwestycji, w efekcie czego część nieużytków zagospodarowana ma być na parking służący wszystkim mieszkańcom – informuje Urząd Miasta Mysłowice.

Miejski teren zostanie udostępniony inwestorowi na podstawie umowy użyczenia. Firma wystąpiła już do urzędu miasta o wydanie warunków zabudowy.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe