Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Wolne miejsca w Środowiskowym Domu Samopomocy

  • 5.07.2018, 15:57
Wolne miejsca w Środowiskowym Domu Samopomocy
Środowiskowy Dom Samopomocy w Mysłowicach, prowadzony przez Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Błogosławiona Karolina obecnie dysponuje wolnymi miejscami - prowadzi nabór uczestników.

Ośrodek przeznaczony jest dla osób powyżej 18. roku życia upośledzonych umysłowo oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych, jest placówką pobytu dziennego, czynną 5 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku w godz.7.00 - 15.00.

Placówka oferuje:

- poradnictwo psychologiczne,

- zajęcia z zakresu terapii zajęciowej oraz arteterapii, m.in. plastykoterapię i muzykoterapię,

- pomoc w załatwianiu spraw urzędowych oraz dostępie do niezbędnych świadczeń zdrowotnych,

- uczestnictwo w konkursach, zawodach, festiwalach twórczości osób niepełnosprawnych,

- uczestnictwo w wycieczkach, wyjazdach integracyjnych, zabawach okolicznościowych, wyjazdach o charakterze kulturalnym (kino, teatr, opera),

- treningi w zakresie samoobsługi, zaradności życiowej, sprawności psychofizycznej, umiejętności interpersonalnych i społecznych.

 

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mysłowicach, ul. Wielka Skotnica 39, tel. 698 639 012, 509 722 042 lub z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mysłowicach, ul. Gwarków 4, tel.32 222 28 12.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe